SNOB – Słodkie Na Orientacje Bieganie – Bieg na orientacje

SNOB Słodkie na Orientacje Bieganie

CZESZÓW 1.06.2024

LISTY STARTOWE

SNOB 2024 - TRASA ROWEROWA TR60

nr startowyNazwiskoImięMiejscowośćkategoria
601OLESIŃSKIPiotrWarszawaOpen_M
602WOJCIECHOWSKIJarosławCzerwonakSenior_M
603LEYKOKonradJaworznoOpen_M
604JARMUŁAMagdalenaRacibórzOpen_K
605JARMUŁAMirosławRacibórzOpen_M
606MROZIŃSKIMarcinOzorkówOpen_M
607MIKOŁAJCZYKSławomirBełchatówSenior_M
608WALCZAKKrzysztofOzorkówOpen_M
609WILK-DECJoannaWrocławOpen_K
610DECSławomirWrocławOpen_M
611MAZUREKPawełŻoryOpen_M
612WIKTOROWICZRomanKrzeszowiceSenior_M
614KAWECKIKrzysztofAdamówOpen_M
615PIETRZAKRenataSieradzOpen_K
616SZAŁEKWitoldSieradzOpen_M
617KLETKIEWICZKrzysztofLipnoOpen_M
618MĄCZKAMichałSiemianowice Śl.Senior_M
619MĄCZKASzymonSiemianowice Śl.Open_M
620WITKOWSKAAniaKrakówOpen_K
621KOLASIŃSKITomaszŁódźOpen_M
622WORPUSSławomirBełchatówSenior_M
623ŻEROSebastianBędzinOpen_M
624KOWALCZYKSandraŁódźOpen_K
625MARSZAŁEKMarcinParzygniewSenior_M
626BECZKOWSKIJacekŁódźOpen_M
627HAJDUKLidkaOleśnicaOpen_K
628HAJDUKJacekOleśnicaOpen_M
629GAJEWSKIPiotrPoznańOpen_M
630HORIACZEKMichałPuszczykowoOpen_M
631PIETRZAKSebastianŁódźOpen_M
632WESOŁOWSKIPiotrOleśnicaOpen_M
633MALICKIGrzegorzKrakówOpen_M
634SIKORARadosławWrocławOpen_M
635CIUPAMonikaŁódźOpen_K
636CIUPAMarcinŁódźOpen_M
637DENYSDominikŁódźOpen_M
638CIUPAJanŁódźOpen_M
639TRAFASJoannaKicinSenior_K
640JUZWISZYNEwaWrocławOpen_K
641KAPUSTKAWojciechŻoryOpen_M
642GAWINJoannaZofiówkaOpen_K
643GAWINPiotrZofiówkaOpen_M
644NOLBERTPiotrMąkoszyceOpen_M
645CICHOŃPawełPoznańOpen_M
646BŁASZCZYKBarbaraBoguszyceOpen_K
647BŁASZCZYKDariuszBoguszyceOpen_M
648KUCHARSKIRafałDąbrówka WilekopolskaOpen_M
649STEFAŃSKITomaszWarszawaOpen_M
650ZACHARAGrzegorzBrzeg DolnyOpen_M
651RUSEKAdamKrzydlina WielkaOpen_M
652BEDYKMichałKoluszkiOpen_M
653CIEŚLAWSKIKacperPoznańOpen_M
654WRÓBELBartekPisarzowiceOpen_M

SNOB 2024 - TRASA ROWEROWA TR30

nr startowyNazwiskoImięMiejscowośćkategoria
301AGACIŃSKAAgnieszkaŁódźOpen_K
302AGACIŃSKIKrzysztofŁódźOpen_M
303AGACIŃSKIDawidŁódźJunior_M
304AGACIŃSKIArturŁódźJunior_M
305MOROZ-GOŁACKAKatarzynaŁódźOpen_K
306GOŁACKIPiotrŁódźJunior_M
307KŁONOWSKAMagdalenaMiliczOpen_K
308KŁONOWSKIPiotrMiliczOpen_M
309MICHALAKAnetaBystreOpen_K
310KOZAKNorbertBystreOpen_M
311CIURAMarzenaSiedlecOpen_K
312CIURAKrzysztofSiedlecOpen_M
314GRZESIAKJoannaDobroszyceOpen_K
315KWIECIEŃPiotrDobroszyceOpen_M
316PIETRZAKPrzemekBrzezinkaOpen_M
317BUBNOWSKAViolettaŁazy MałeSenior+_K
318ZACIEWSKIZbigniewŁazy MałeSenior+_M
319NOLBERTDorotaMąkoszyceOpen_K
320BANASZKIEWICZAnnaWrocławOpen_K
321BANASZKIEWICZMarekWrocławJunior_M
322BANASZKIEWICZMichałWrocławJunior_M
323BANASZKIEWICZMaciejWrocławJunior_M
324MOSKWAEmiliaPisarzowiceJunior_K

SNOB 2024 - TRASA PIESZA TP25

nr startowyNazwiskoImięMiejscowośćkategoria
201KORZENIOWSKAMonikaWrocławOpen_K
202WOJCIECHOWSKAKatarzynaCzerwonakOpen_K
203CZARNECKAMagdalenaWarszawaOpen_K
204RINKPiotreqSosnowiecOpen_M
205SZUKAŁAJoannaOleśnicaOpen_K
206SZUKAŁARadosławOleśnicaOpen_M
207ZAWADAMichałZamek BierzgłowskiOpen_M
208WOJCZUK-KOKOTIwonaWrocławOpen_K
209TOMASZEWSKIJacekŚwidnicaOpen_M
210POCHOPIEŃMarekDługołękaOpen_M
211ZĄBKIEWICZGrzegorzCzęstochowaOpen_M
212HURMANKrzysztofWrocławOpen_M
214DUDAMariolaOleśnicaOpen_K
215DUDADobromiłaOleśnicaOpen_K
216DUDAMiłoszOleśnicaOpen_M
217DUDAJarosławOleśnicaOpen_M
218WĄSOWSKIMarekWrocławOpen_M
219PIETRZAKKatarzynaRydzynaOpen_K
220PIETRZAKPatrykRydzynaOpen_M
221SZCZEPANIAKKatarzynaWrocławOpen_K
222SZCZEPANIAKMichałWrocławOpen_M
223LISOWSKIPrzemekWrocławOpen_M
224ROSŁANIECAnnaWrocławOpen_K
225ŁĄTKOWSKIKrzysztofPoznańOpen_M
226SZMYTŁukaszLesznoOpen_M
227NOWAKKarolinaKonopiskaOpen_K
228ŚCIESZKAMartaŁysiecOpen_K
229WĄSIKJacekLublinOpen_M

SNOB 2024 - TRASA PIESZA TP12

nr startowyNazwiskoImięMiejscowośćkategoria
101WOJTCZAKMałgorzataOleśnicaOpen_K
102WALASZEKAgnieszkaOleśnicaOpen_K
103STYŚAndrzejMędłówOpen_M
104WOJTASIKEmiliaJaszyceOpen_K
105WOJTASIKJudytaJaszyceOpen_K
106WOJTASIKGrzegorzJaszyceOpen_M
107KIELCZYKJustynaGrochowaOpen_K
108KIELCZYKAnnaGrochowaOpen_K
109STOPCZYŃSKAIwonaOleśnicaOpen_K
110PŁÓCIENNICZAKBożenaGrochowaOpen_K
111CHOCAJPaulinaJemielnaOpen_K
112PAWLAKMajaŁódźOpen_K
114PAWLAKGustawŁódźJunior_M
115MYŚLIWEKMarcinTrzebnicaOpen_M
116KOWALCZYKMonikaŁódźOpen_K
117ŻERODagmaraBędzinOpen_K
118RUDNICKIHubertLegnicaOpen_M
119KALINOWSKIMichałPęciszówOpen_M
120KŁONOWSKAAleksandraMiliczJunior_K
121KŁONOWSKIJanMiliczJunior_M
122JANIKBartoszWarszawaJunior_M
123GĄSIORCezaryWarszawaJunior_M
124CABAJPiotrWarszawaJunior_M
125POWĘSKAMichałWarszawaOpen_M
126TRZEPACZDorotaOleśnicaOpen_K
127KONOFALArturGronowiceOpen_M
128HYCZKOPawełUrazOpen_M
129PAWLAKTomaszLesznoOpen_M
130HYCZKOKingaUrazOpen_K
131GMYREKMaciejTwardogóraOpen_M
132CZAICKANadiaOleśnicaJunior_K
133HULEWICZWiolaWrześniaOpen_K
134HULEWICZDarekWrześniaOpen_M

SNOBek 2024 - DRUŻYNY

TRASA PIESZA TP10_DRM

Nazwa drużynyMiejscowośćilość osób
Rodzina PokemonówCzeszewo4
OrłyJelcz-Laskowice4
SikorkiBystre4
Buczak TeamZawonia4
Ancki i TejloryTarnowiec4
Leśne LudkiMoszyce5
Leśne GrzybyWrocław5
Tup TanieKołobrzeg3
BŁYSKAWICZNE ŚLIMAKI Z BARTKOWABartków3
Najmłodsza UczestniczkaOleśnica4
Leśni podróżnicyTwardogóra5
Zespół niespokojnych nógWrocław4
Wcisło TeamKamieniec Wrocławski3
Zagubieni w lesieSzczecin3
Dziki w lesieBydgoszcz3
Star Wars ForevaWrocław5

SNOBek 2024 - DRUŻYNY

TRASA PIESZA TP10_DRS

Nazwa drużynyMiejscowośćilość osób
KrukiGłogoczów5
A może do lasu ...Częstochowa4
BUDY TEAMWrocław3
KanapowcyLegnica3
TygrysyOleśnica5
Leśne wojowniczkiZawonia4 (start poza klasyfikacją)

SNOBek 2024 - INDYWIDUALNE

TRASA ŻAKA

nr startowyNazwiskoImięMiejscowość
A11MIELCAREKPawełŁazisko
A12KULIKSzymonCzeszów
A14LOHVINAlisaSędzice
A15ŚMIEJAKElizaTarnowiec
A16ŚMIEJAKBłażejTarnowiec
A17BUCZAKMichalinaZawonia
A18BUCZAKIgaZawonia
A19WOJTASIKMilenaJaszyce
A20WABERSKIJanZawonia
A21STYŚAleksandraMędłów
A22TOMASZEWSKALidiaŚwidnica
A23TOMASZEWSKAAlicjaŚwidnica
A24TOMASZEWSKIKarolŚwidnica
A25NÓŻKAAleksanderBudczyce
A26NÓŻKAHannaBudczyce
A27WARSZEWSKAKarolinaTrzebnica
A28FRELIGAMartynaKsięginice
A29KIMELEmiliaWrocław
A30KIMELWojciechWrocław
A31KALINOWSKIIgnacyPęciszów
A32WCISŁOHalszkaKamieniec Wrocławski
A33WOJTASIAKFranciszekOleśnica
A34JASIŃSKINikodemCzeszów
A35LISOWSKADominikaWrocław
A36LISOWSKAAnnaWrocław
A37PAWLAKWojciechCzeszów
A38TATARYNOWICZZofiaOleśnica
A39WICHŁACZZuzannaOleśnica
A40WACHOWIAKAgataBydgoszcz
A41STROJNAZofiaMoszyce
A42KUBIAKAntoniCzeszów
A43KUJAWIAKWeronikaCzeszów
A44BEDYKMalwinaKoluszki
A45STYRCZEmiliaTrzebnica
A46KOŁODZIEJAlicjaMilicz
A47PACHOWICZIgorWrocław
A48RAPPMalwinaCzeszów
A49DŁUBEKAgataCzeszów
A50OKNIAŃSKIMarcelBukowice

SNOBek 2024 - INDYWIDUALNE

TRASA ORLIK

nr startowyNazwiskoImięMiejscowość
B11WOJTASIKIgaJaszyce
B12KURNICKAMajaKsięginice
B14FAJKSLilianaJaszyce
B15ADAMUSKacperCzęstochowa
B16ZĄBKIEWICZNataliaCzęstochowa
B17PIĘTADawidŚwięta Katarzyna
B18WOJTASIAKKorneliaOleśnica
B19WACHOWIAKWiktorBydgoszcz
B20STROJNAHannaMoszyce
B21KOZYRAJakubCzeszów
B22STYRCZPatrycjaTrzebnica
B23PACHOWICZBłażejWrocław
B24SUCHECKALenaZłotów
B25OKNIAŃSKIMikołajBukowice
B26ELIASZJakubCzeszów

SNOBek 2024 - INDYWIDUALNE

TRASA MŁODZIK

nr startowyNazwiskoImięMiejscowość
C11SIWIKJuliaTarnowiec
C12OCIEPKAMałgorzataCzęstochowa
C14KŁONOWSKAAleksandraMilicz
C15KŁONOWSKIJanMilicz
C16CZAICKALenaOleśnica
C17NOLBERTWiktorMąkoszyce
C18STROJNAJulitaMoszyce
C19KOZYRAJagodaCzeszów
Scroll to Top